Suche
Saucony ENDORPHIN TRAINER Laufschuhe 44,5 blau

Günstigster Gesamtpreis
6 days
138,90 €
Versandkostenfrei

Saucony Endorphin Trainer Wettkampfschuh Herren-blau, zitronengelb, Größe 44,5

Lieferung in 1-3 Werktagen
154,95 €
Versandkostenfrei

Saucony Endorphin Herren-Sneaker, Lapis/Citron, 10.5

Gewöhnlich versandfertig in 4 bis 5 Tagen
203,00 €
Versandkostenfrei

Saucony Endorphin Herren-Sneaker, Lapis/Citron, 10.5

Gewöhnlich versandfertig in 4 bis 5 Tagen
214,97 €
Versandkostenfrei

Saucony ENDORPHIN TRAINER Laufschuhe Herren LAPIS/CITRON 44,5

1-3 Tage
219,95 €
Versandkostenfrei

Saucony Endorphin Herren-Sneaker, Lapis/Citron, 10.5

Gewöhnlich versandfertig in 4 bis 5 Tagen
253,36 €
Versand ab 12,56 €
Saucony ENDORPHIN TRAINER Laufschuhe 44,5 blau

Günstigstes Angebot

Saucony Endorphin Trainer Paryský běžecká obuv Saucony Endorphin Trainer je určena pro běžce, kteří vyžadují rychlost i odolnost a přináší inovace pro každodenní trénink. Vrchní vrstva naše nejlehčí, nejefektivnější a nejcitlivější pěny incrediRUN v kombinaci se strukturovanou spodní vrstvou vysoce odolné pěny PWRRUN přináší jedinečnou efektivitu na stabilní a odolné platformě, která je zároveň šetrnější k tvým nohám. Technologie SpeedRoll optimalizovaná pro každodenní trénink s karbonovým plátem o délce 3/4, která je zasazena v zadní části pro lepší odraz špičky a plynulejší dopady. Odolná karbonová pryž XT-900 strategicky umístěná v oblastech s vysokým opotřebením zajišťuje trakci a odolnost každodenní tréninkové boty, aniž by snižovala efektivitu vysoce citlivé záchodní obuvi. Bezpečný a strukturovaný svršek z technické síťoviny s tradiční pěnovou vrstvou poskytuje vynikající pohodlí na dlouhé vzdálenosti. Model je veganský a obsahuje recyklované materiály. Раз Difference pata/špičk
138,90 €
6 days
top4running.de

Wie gut hat ihnen die Seite geholfen ein passendes Angebot zu finden?

Gar nicht Neutral Sehr
Ihre Angaben bleiben anonym und dienen ausschließlich der Verbesserung unserer Website. Es werden keine personenbezogenen Daten gespeichert oder an Dritte weitergegeben.

Ähnliche Produkte

saucony endorphin trainer laufschuhe blau gelb herren 44
106,99 €
7 Preise
Alltricks.de
Versandkostenfrei
Saucony Damen Laufschuhe Saucony Endorphin Trainer White/Mutant UK 6
113,99 €
4 Preise
Alltricks.de
Versandkostenfrei
Saucony Herren Endorphin Trainer - Größe: EU 49.0 blau
124,95 €
4 Preise
sportwerk.com/de/
Versandkostenfrei
Saucony Endorphin Trainer Schuhe Weiß Blau SS26 Damen, Größe 40 - EUR
109,89 €
8 Preise
365rider.com/de
Versand ab 0,99 €
Saucony Damen Endorphin Trainer weiß EU 43.0
176,95 €
2 Preise
sportwerk.com/de/
Versandkostenfrei