Suche
On Cloudboom Volt Damen 41 Grau/Orange

On Damen Laufschuhe CLOUDBOOM, weiss / rot, Gr. 41EU

On Cloudboom Volt Damen 41 Grau/Orange

Günstigster Gesamtpreis
Lieferzeit 1-2 Werktage
152,95 €
Versandkostenfrei

On Running Cloudboom Volt Laufschuhe 41 weiß

6 days
170,80 €
Versandkostenfrei

On Cloudboom Next Damen Laufschuhe, weiß, Größe 41 41

2-4 Werktage
210,00 €
Versandkostenfrei

ON CLOUDBOOM NEXT für Damen, weiß, Größe 41 EU / 9,5 UK

2-4 Werktage
210,00 €
Versandkostenfrei

Cloudboom Volt Beige Ivory | Sunstone 41

2-5 Werktage
210,00 €
Versandkostenfrei
On Cloudboom Volt Damen 41 Grau/Orange

Günstigstes Angebot

Produkteigenschaften Merk: ON RUNNING Ondergrond: Straße Demping: Extra Abrollverhalten: Neutraal De On Cloudboom Volt Damen is een hardloopschoen die speciaal is ontworpen voor vrouwelijke hardlopers die graag de weg op gaan. Deze schoen maakt deel uit van de Cloudboom-lijn van ON RUNNING, die bekendstaat om zijn innovatieve benadering van hardloopschoenen. Met een neutrale Abrollverhalten biedt de schoen een natuurlijke houding voor je voet, terwijl de extra demping in de tussenzool meer impact opvangt, wat ideaal is voor de ervaren loper die extra comfort zoekt. De Fersensprengung van 4 mm helpt bij een efficiënte loopstijl en een dynamische afzet. De schoen onderscheidt zich door zijn CloudTec®-technologie die zorgt voor een zachte landing en een explosieve afzet. De slijtvaste rubberen buitenzool biedt stevige grip en tractie op verharde wegen. Het bovenwerk van de schoen is ontworpen om lich...
152,95 €
Lieferzeit 1-2 Werktage
passasports.de/running

Ähnliche Produkte

On Running Laufschuhe Cloudstratus 3 Damen Schwarz Größe EU 36,5
75,98 €
4 Preise
21run.com (DE)
Versand ab 4,95 €
ON Cloud 6 Coast W Sportschuhe/Sneaker Damen White/ Glacier
134,26 €
10 Preise
runmarkt.de
Versand ab 2,95 €
On Cloudsurfer Next Women UK 7,5 white/white
111,02 €
10 Preise
ski-willy.com
Versand ab 4,95 €
On Cloud 6 Damen Laufschuh Neutral - 3WF1006 White White 43
127,96 €
5 Preise
runmarkt.de
Versand ab 2,95 €
On Cloudvista 2 Women UK 7,5 cream/desert
111,02 €
13 Preise
ski-willy.com
Versand ab 4,95 €