Suche
Sandały CMP Hamal Hiking Sandal - Black 41

CMP Herren-Wandersandale Hamal 38Q9957 (U901) Schwarz Größe 41

Sandały CMP Hamal Hiking Sandal - Black 41

Günstigster Gesamtpreis
1-2 Werktage
28,66 €
Versand ab 4,95 €

CMP Herren Multifunktionsslipper HAMAL HIKING SANDAL (38Q9957) 41 NERO

Lieferzeit ca. 1-3 Werktage
31,90 €
Versand ab 3,95 €
Sandały CMP Hamal Hiking Sandal - Black 41

Günstigstes Angebot

Lekki i komfortowe sandały trekkingowe przeznaczone na letnie wędrówki po nizinach oraz w średnio-wymagającym terenie górskim. Otwarta i przewiewna konstrukcja pozwala skórze swobodnie oddychać, minimalizując ryzyko odparzeń i otarć podczas upałów, a dzięki syntetycznym materiałom sandały szybko schną w przypadku zamoczenia.
28,66 €
1-2 Werktage
military.eu

Ähnliche Produkte

CMP Herren Khoros Sandale (Größe 39, schwarz)
59,95 €
zum Shop
bergzeit.de
Versand ab 3,45 €
CMP Herren Khoros Sandale (Größe 45, schwarz)
59,95 €
zum Shop
bergzeit.de
Versand ab 3,45 €
CMP Herren Khoros Sandale (Größe 40, schwarz)
59,95 €
zum Shop
bergzeit.de
Versand ab 3,45 €
CMP Herren Khoros Sandale (Größe 43, schwarz)
59,95 €
zum Shop
bergzeit.de
Versand ab 3,45 €
CMP Herren Khoros Sandale (Größe 46, schwarz)
59,95 €
zum Shop
bergzeit.de
Versand ab 3,45 €